Smart TV

Smart TV

Největším hitem mezi LCD televizemi jsou takzvané Smart TV, nebo chcete-li česky chytré televize. Opravdu zjednodušeně můžeme říct, že tyto televize dokáží snad úplně cokoliv, na co si jen vzpomenete. Je to vlastně jako byste dali dohromady počítač, televizi, přehrávač a spoustu další elektroniky.

Smart TV slibují nepřeberné množství zábavy pro kohokoliv. Pořídíte-li si tuto chytrou televizi, nebudete už nic dalšího potřebovat, což je je úsporné nejen z hlediska místa, ale také ekonomického. Místo DVD přehrávačů, videí či set-top boxů vám stačí jenom Smart TV.

Chytrá televize vám umožňuje například přehrávat filmy, videa, hudbu či fotografie pomocí USB portu.

Další vynikající funkcí Smart TV je nezávislost na televizním programu. Pomocí připojení k internetu si můžete v aplikaci, kterou televize nabízí vybrat a online zakoupit nebo zapůjčit vámi zvolený film či pořad. Rovněž si můžete pustit volně přístupný film z internetu či klipy z youtube.

Nejen děti, ale i dospělí ocení zpestření večera v podobě nejrůznějších her a zábavních aplikací, které Smart TV nabízí.

O webu

Na našich webových stránkách naleznete nejrůznější informace věnované novodobému hitu – LCD televizím. Prozradíme Vám, jaký je základní rozdíl mezi klasickými televizory a LCD TV. Dozvíte se zde také, že existují takzvané chytré Smart TV a co všechno umí. Poradíme Vám také, jaké příslušenství výrobci a prodejci nabízí a které je pro vás to nejlepší řešení.