Příslušenství

Příslušenství

Prodejci LCD televizorů samozřejmě také nabízí spoustu různých příslušenství a stylových doplňků.

Jedním z doplňků, bez kterých se v podstatě neobejdete je především držák pro nástěnné LCD televizory. Na výběr máte z několika typů držáků. Základní jsou takzvané pevné, bez možnosti dalšího nastavení polohy televize po jejím ukotvení do držáku. Držáky se snadno uchycují na zeď, dají se nastavit na několik různých velikostí televize a nebo mohou mít dokonce zabudovanou vlastní vodováhu, pro přesné a pohodlné upevnění.

Existují ovšem také držáky, které po upevnění na stěnu umožňují dále měnit kdykoliv sklon obrazovky tak, aby jste vždy měli skvělý obraz z jakéhokoliv místa či úhlu. Pro ty, kteří chtějí mít možnost sledování televize či jakékoliv jiné aktivity spojené se různými aplikacemi smart TV, je ideální pohyblivý držák. Díky němu natočíte televizi kterýmkoliv směrem do místnosti a umožní tak maximálně si užít zábavu.

Další typ držáku je jakýmsi kompromisem mezi držáky a klasickými stolky pod LCD televizi. Jedná se vlastně o jakýsi pojízdný stojan na kolečkách, díky němuž budete mít obrazovku vždy po ruce tam, kde ji právě budete chtít, bez nutnosti vrtání do zdi apod.

Držáky se dále dělí podle nosnosti. Každý má totiž stanovenou jinou maximální nosnost.

Pro ty, kdo mají radši klasiku, přináší výrobci celou řadu nádherných designově propracovaných stolků pod LCD televizory. Převážně je tvoří dvě police, vhodné pro přehrávače, rekordéry či jakoukoliv dekoraci, s vysoko postaveným držákem. Nejčastěji jsou dodávány v tmavých barvách, aby byly sjednocené s typickou černou barvou televize, v kombinaci s moderním tónovaným sklem.

Nepostradatelným doplňkem pro smart TV jsou mimo jiné také rozšiřující karty, jako jsou například adaptéry pro připojení k internetu, routery či 3D vysílače, 3D brýle apod.

Milovníci kvalitního ozvučení ocení možnost napojení na domácí kino.

O webu

Na našich webových stránkách naleznete nejrůznější informace věnované novodobému hitu – LCD televizím. Prozradíme Vám, jaký je základní rozdíl mezi klasickými televizory a LCD TV. Dozvíte se zde také, že existují takzvané chytré Smart TV a co všechno umí. Poradíme Vám také, jaké příslušenství výrobci a prodejci nabízí a které je pro vás to nejlepší řešení.