Nabídka LCD

Nabídka LCD

V současné době nabízí trh obrovskou spoustu nejrůznějších typů a značek smart televizí za rozdílné ceny.

Nejčastějšími základními parametry, podle nichž si potencionální zájemce o smart tv vybírá jsou rozměry, požadované funkce, nezřídka také preferovaná značka a samozřejmě často rozhodující cena.

Při nákupu televizoru obvykle už má drtivá většina lidí jasnou představu, kam televizi umístí, proto bývají prvotním faktorem pro její výběr rozměry. Ty jsou udávány velikostí úhlopříčky obrazovky. Může být uváděna klasicky v centimetrech nebo v palcích, přičemž pro představu, se jeden palec rovná 2,54 centimetru. Úhlopříčka může být různá. Pohybuje se už od asi 50 cm až klidně ke dvěma metrům.

Cenu chytrých televizí, stejně jako u většiny jiných výrobků, určuje především jejich velikost, funkce a v neposlední řadě také značka, zaručující kvalitu. Nejnižší ceny smart televizí začínají někde kolem šesti tisíc korun, což je ve srovnání s jejich funkcemi naprosto úžasná cena. Naopak ceny nejdražších kousků se mohou vyšplhat až na neuvěřitelných několik ne desítek ale stovek tisíc korun. Takové unikáty už však zaručují dokonalé rozlišení, obrovský výběr různých funkcí, samozřejmostí jsou také 3D brýle apod. Největší poptávka je po smart TV s úhlopříčkou kolem 110 cm, jejichž cena se pohybuje od deseti tisíc výš.

Spousta výrobců se začala zabývat mimo jiné i výrobou smart televizí. Mezi společnosti s největší produkcí chytrých televizí můžeme asi zařadit nejznámější giganty ve světě elektroniky jako jsou samozřejmě Samsung, Sharp, Sony, Panasonic, Philips nebo dokonce LG. Každý výrobce se snaží pochopitelně co nejvíce odlišit od ostatních. Tak se chytré televize mohou podle značky také odlišovat funkcemi, výbavou apod.

O webu

Na našich webových stránkách naleznete nejrůznější informace věnované novodobému hitu – LCD televizím. Prozradíme Vám, jaký je základní rozdíl mezi klasickými televizory a LCD TV. Dozvíte se zde také, že existují takzvané chytré Smart TV a co všechno umí. Poradíme Vám také, jaké příslušenství výrobci a prodejci nabízí a které je pro vás to nejlepší řešení.